Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Diş Hekimi Ezgi Çimen

20.12.1987 tarihinde Amasya da doğdum.

İlk ve orta öğrenimimi Amasya Uygur ilköğretim Okulunda tamamladım.

2005 yılında Amasya Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı sene Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başladım.

2010 senesinde aynı fakülteden mezun oldum.

11 yıldır da Antalya Alanya’da bulunan kendi kliniğimde hizmet vermekteyim.

Özellikle İmplantoloji, Ağız Cerrahisi ve Estetik Diş Hekimliği konusunda uzun yıllardır çalışmakla birlikte hala bu konuda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere devam etmekteyim.

Diş Hekimi Ezgi Çimen
Doktortakvimi.com sitesi üzerinden randevu için müsait saatleri görebilir, anında randevu alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Herkesin hayatını önemsiyor, bunu desteklemek için sürekli çalışıyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız!

Diş sağlığı ömür boyu tüm sağlığınızı, gülüşünüzü yani yaşamınızı etkiler. Bu yüzden hem çocuklarımızın hem de yetişkin ziyaretçilerimizin her zaman yanlarındayız. Ağız ve diş sağlığınız için size samimiyetle hizmet veriyor ve her defasında en iyi ve doğru tedaviyi uygulamak için çalışıyoruz.

Eğitimli ve Donanımlıyız!

Ağız ve diş sağlığında en önemli şeyin doğru tanı ve düzgün bir tedavi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yenilikleri takip ediyor, eğitimimizi her zaman güncelliyor ve donanımlarımızı geliştiriyoruz. Modern ve kaliteli bir hizmet ile ömür boyu sizinle kalacak sağlıklı dişler ve gülüşlere kavuşabileceğinizi biliyor ve bu yolda deneyimlerimizi yeniliyoruz.

Sorumluluğumuzun Farkındayız!

Hijyen ve doğru kararların önemini biliyor, bu şekilde hareket ediyoruz. Ağız ve diş sağlığı için her zaman tedavi öncesi ve sonrası süreçlerde temkinli oluyor, karar aşamalarını titizlikle yürütüyor ve tedavi süresince de bu titizliği devam ettiriyoruz. Steril bir tedavi ortamı için düzenli olarak çalışıyoruz.

Ezgi Dental House
Tanıtım Filmimiz

Son derece konforlu, hijyenik, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortamda sizleri ağırlıyoruz. Alanya'da, kolay ulaşım imkanlarına sahip kliniğimize sizleri de bekleriz.

Ağız ve Diş Sağlığı Açısından Yılda İki Kere Diş Hekiminize Muayene Olmalısınız.

Dt. Ezgi Çimen